Hava Alanı Transferi

Ankara Esenboğa Havaalanı Transferi

Ankara Hava Alanı Shuttle Transferi

Havayolu ile seyahat eden müşterilerimiz için şoförlü araç kiralama Esenboğa havaalanı iç ve dış hatlardan transfer imkanıyla çift yönlü olarak TURSOY güvencesiyle sağlanmaktadır. Yol yorgunluğunuzu alacak en iyi seçenek olan havaalanı transferini firmamızı seçerek yaptığınızda kendinizi dinlenmiş hissedeceksiniz.

Ankara’dan havaalanına ya da havaalanından Ankara’daki herhangi bir konuma özel şoförlerle ulaşmak için deneyimli şoför kadromuzun seçtiğiniz araçla transferinizi sağlamasını mümkün kılıyoruz. Havaalanına 30 km uzaklıkta bulunan şehir merkezine usta şoförlerimiz sayesinde ortalama 45 dakikada ulaşabilirsiniz.

Şehir içi trafiğin yoğun olduğu anlarda dahi hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan firmamız, memnun kalacağınız bir transfer hizmetiyle uzun süreli ya da kısa süreli bir iş birliği fırsatını siz değerli konuklarına sunacaktır.Ankara Havaalanı Shuttle Hizmeti

TURSOY araç parkından seçeceğiniz aracınızla Esenboğa havaalanı transfer hizmeti alarak istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Misafirleriniz için de karşılama hizmeti veren firmamız, havaalanından şehir merkezine, şehir merkezinden de havaalanına tüm transfer ihtiyaçlarınızı üstlenmektedir.

Sürekli aktif olan firmamızın shuttle hizmeti ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçerek havaalanından Ankara şehir merkezlerine, Ankara şehir merkezlerinden de Esenboğa havalimanına rahat, sorunsuz ve kesintisiz ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yılın 365 günü planladığınız transferlerinizde deneyimli şoförleriyle size eşlik edecek olan firmamız personelleri havaalanı shuttle saatleri hakkında size bilgi verecektir. Her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Ankara için yoğun olan tatil günlerinde ve hafta içinde ulaşımı engellemeyecek saatlerde hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin