Covid-19 Önlemleri

Araçlarımızın Dezenfeksiyon İşlemi

ARAÇ DEZENFEKSİYONU

Araçlarımızın her transfer sonrası rutin iç ve dış temizliği yapılır. Sonrasında kendi bünyemizde bulunan UVC cihazı ile %100 bakteri ve virüslere karşı etkili olacak şekilde dezenfeksiyon işlemi yapılır.

 

ARAÇ İÇİ ÖNLEMLER

Araçlarımızda tek kullanımlık maske ve el dezenfektanı bulunmaktadır. Sosyal mesafe ve teması azaltmak için bu dönemde yolcu bagajını kendi araca yerleştirir. Yardıma ihtiyacı olanlar için kaptanlarımız bagajınıza eşlik edip anında el dezenfeksiyonunu yapacaktır. Araç içi içecek ve yiyecek ikramları bu dönemde olmayacaktır. Şehirlerarası gibi uzun süreli transferler için özel isteklerinizi tarafımıza iletebilirseniz sadece sizin için tedarik edilecek ve transfer sonrası araçtan kaldırılacaktır.

 

TAKMATİK ARA BÖLME

Araçlarımızda takıp sökülebilir ara bölme bulunmaktadır. Sizin talebinize göre pleksi malzemeden yapılmış araçlarımıza özel olarak üretilmiş ara bölmeyi transferiniz öncesi takarak kaptan yolcu arasındaki bağlantıyı engellemiş oluyoruz.

 

KLİMA – HAVALANDIRMA

Araçlarımızda arka ve ön kısımda olmak üzere 2 ayrı klima sistemi bulunmaktadır. Bakteri ve virüs barındırması muhtemel filtre ve ekipmanları araç bakımlarında yenilenmektedir. Ayrıca düzenli periyotlarda bu ekipmanlar ile hava kanallarına dezenfekte işlemi uygulamaktayız. Bunun dışında klima – havalandırma sistemini kullanmak istemeyen yolcularımız için araçlarımızda kelebek camlar bulunmaktadır. Yaz aylarında klima – havalandırma kullanmak istemeyen yolcularımızın şehirlerarası transferlerde gece saatlerinde yolculuk yapmasını tavsiye ediyoruz.

 

YASAL ÖNLEMLER

Bu süreçte ilgili bakanlık talimatları gereği araç yolcu kapasitesinin %50 si dolacak şekilde transfer izni verilmektedir. 65 yaş üzeri için seyahat izni alınması gerekmektedir. 18 yaş altı için de ebeveyni yanında olması şartı ile izne gerek kalmaksızın transfer hizmeti sağlanabilecektir.

Alternatif Havalandırma

Ara Bölme

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin