Hakkımızda

Tursoy - Ankara Şöförlü Araç Kiralama

Türkiye’nin en eski ve köklü transfer hizmeti veren firmalarından olan TURSOY, 1985 yılında turizm sektöründe yer alamaya başladı. O günden bugüne kadar elde ettiği deneyimi kadrosu ve hizmet araçlarıyla geliştiren firma, “müşteri odaklı hizmet ve üst düzey memnuniyet” ilkesiyle büyüdü.

Müşteri memnuniyetini kalite, konfor ve ekonomik çözümlerle sunan firma, bünyesindeki araçlarla şoförlü oto kiralama hizmeti vererek VIP otolar, şehirlerarası ve şehir içi ulaşım, özel geziler, makam aracı tahsisi ya da özel günlerde ihtiyaç duyulan düğün arabası gibi birçok ulaşım gereksinimini karşılamayı hedefledi.

Türkiye’nin metropolleri olan İstanbul, İzmir ve Antalya’da da hizmet veren TURSOY araç kiralama ihtiyaçlarınızı 24 saat yerine getirmek amacıyla sektörün öncülerinden biri haline geldi. Şoförlü araç kiralama ihtiyaçlarınızın karşılanması için gerekli olan çözümleri bulabileceğiniz TURSOY, lüks sınıf araçların şehiriçi ve şehir dışındaki özel işleriniz için kullanılması yönünde hizmet vermektedir.


Misyon
Şoförlü araç kiralama taleplerini en hızlı ve kesintisiz şekilde yerine getiren TURSOY, misyon olarak müşteri memnuniyetini seçmiştir. 1985 yılında başlayan yolculuğunda yüzlerce farklı araçla hizmet veren firma, hedeflediklerini gerçekleştirirken tek bir müşteriyi bile mutsuz göndermemiştir. Konfor, güven ve lüksü yaşamak isteyen kurumsal ve bireysel müşterilere en iyi seyahat deneyimini yaşatma ilkesiyle 32 yıldır hizmet vermektedir.

Vizyon
Teknolojinin paralelinde gelişen ulaşım araçlarını bünyesine katan TURSOY, vizyon olarak tüm Türkiye ve dünyanın önde gelen ülkelerinde evrensel bir marka haline gelmek için yoluna devam etmektedir. Uluslararası bir marka olmayı hedefleyen TURSOY, araç içi konforun en üst düzeyde yaşanmasını hedeflemiştir.