Şöförlü Araç Kiralama

Tursoy her türlü binek, minibüs, otobüs, lüks araç, vip araçların günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralama hizmetini vermektedir.


TURSOY şoförlü araç kiralama konusunda her türlü binek, minibüs, otobüs, lüks araç, vip araçların günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralama hizmetini eksiksiz bir şekilde vermektedir. Donanımlı personelleri ve sınıfının en üst düzeyindeki araçlarıyla günlük, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Her bütçeye uygun bir kiralık araç bulacağınız firmamız, Ankara şoförlü araç kiralama taleplerinizi en hızlı şekilde karşılamaktadır. Yoğun programı olan kişiler için dönemsel olarak şoförlü araç kiralama hizmeti almak ulaşım ihtiyacının hızlı şekilde çözülmesini sağlamaktadır.

Ankara içi ve şehirlerarası taleplerinizi de karşılayan firmamız her mevsim memnun kalacağınız araçları ve güler yüzlü personeliyle müşteri odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Yoğun trafik ve park sorununu kafanıza takmanıza gerek kalmayacak şekilde iş ve özel amaçlı gezilerinizde Ankara şoförlü araç kiralama hizmetinin bir numarası TURSOY’u seçebilirsiniz.