Makam Aracı Tahsisi

Ankara Vip Makam Aracı Kiralama

Ankara’nın en kaliteli filosu ve ekibine sahip olan Tursoy VIP taşıma hizmeti ile tam zamanlı bir hizmet sunmaktadır. Konuklarınız ve kendiniz için ihtiyaç duyulan makam aracı kiralama hizmeti ile kesintisiz bir ulaşım imkanını tam zamanlı olarak çalışan şoförlerle almanızı sağlıyoruz.

Yoğun trafik ve stresli toplu taşıma sisteminden uzak olarak tercih edeceğiniz özel dizayna sahip transfer araçlarıyla kendinizi evinizin rahatında hissedebileceğiniz lüks araçlarımızı kiralayabilirsiniz. İngilizce diline hakim olan şoförlerle her türlü güzergaha kısa sürede ulaşabileceğiniz araçlarımızla hiçbir detaya takılmadan konforlu ve güvenli bir şekilde istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Kamu Kurum ve Kuruluşları ya da devlet erkanından kişiler için sunduğumuz makam aracı kiralama hizmetiyle konuklarınız ve değerli misafirlerinizin güvenli bir şekilde transferinin sağlanması mümkün olacaktır. Birbirinden şık ve lüks araçlarımızı ilgili kategoriden inceleyebilir, istediğiniz zaman Ankara VIP araç kiralama şirketimizden kişiye özel transfer ve araç tahsisi hizmeti alabilirsiniz.

Ankara’da makam aracı kiralama, VIP araç kiralama, şöförlü araç kiralama ve Esenboğa Havalimanı transfer hizmetleri için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin