Vip Ulaşım Hizmetleri

Organizasyon Taşımacılık Ankara

TURSOY kurulduğu günden beri araç filosunu yenileyip kaliteleştiren bir firmadır. Bu doğrultuda VIP araç filosu ile kurumsal ve bireysel transfer sisteminin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesine çalışılmaktadır. Organizasyonlar, özel günler ve şehirlerarası ulaşım imkanları söz konusu olduğunda deneyimli şoför kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Yerli ve yabancı tüm misafirlerimizi memnun kalacakları şekilde gitmek istedikleri yere ulaştırırken, profesyonel şoför kadrosuyla birçok farklı amaç dahilinde hizmet veren TURSOY VIP araç kiralama hizmetiyle Ankara’nın en çok tercih edilen markaları arasındadır. Profesyonel TURSOY personelleri şoförlü araç kiralama konusunda ihtiyacınız olan her türlü desteği alabilmeniz için size özel programlar dahilinde hizmet vermektedir.

Havaalanı transfer hizmeti ve diğer amaçlar için tercih edeceğiniz araç kiralama seçenekleri makam aracı ve otobüs gibi birçok farklı özellikteki araçları bulmanızı sağlamaktadır. Şoförlü kiralık araçlarımızla lüks ve konforlu bir ulaşım isteyen müşterilerimizi memnun ediyoruz. Şehrin zorlayıcı trafiğinden kurtulmak için iç ve dış dizaynı özel olarak tasarlanmış olan buzdolabı, çay ve kahve makinesi, masa, deri döşeme koltuklar, Wİ-Fİ gibi birçok özelliğe sahip olan araçlarımız her zaman eksiksiz bir şekilde seyahat imkanı sunmaktadır.

Ankara şoförlü araba kiralama, VIP araç kiralama ve Esenboğa shuttle transferi gibi talepleri karşılayan firmamız VIP Taşımacılık konusunda ihtiyac duyduğunuz her an transfer işlerinizi gerçekleştirmektedir. En özel organizasyonlara en özel araçlarla ulaşmak için araçlar bölümümüzden talep ettiğiniz aracı seçerek sizin için en uygun teklifleri sunmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin