Zırhlı Araç Kiralama

Ankara Zırhlı Araba Kiralama

Siyasetin beşiği olan Ankara, her an yerli ve yabancı birçok siyasetçi, üst düzey bürokrat ve VIP kişileri ağırlamaktadır. Havaalanından indirdiği andan itibaren konforlu bir şekilde seyahat etmek için zırhlı araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

TURSOY Ankara’da zırhlı araç kiralama hizmeti veren nadir firmalar arasındadır. Üst segment araçlardan olan BMW ve Mercedes modellerinin zırhlı çeşitleri B6, B7 NATO standartlarında olan ve balistik seviyesi sertifikalı olan modellerden üretilmektedir. Kurşun geçirmez polikarbon camlardan üretilen ve kurşun geçirmez çelikle kaplanan araçların kaportası da kurşun geçirmez olarak yapılmıştır.

Far, stop ve sinyallerin de güçlendirildiği ve araç altı bomba koruma örtüleriyle kaplanmış olan zırhlı araçlar, can güvenliğini en üst düzeyde korumaktadır. Lastikler patlasa bile 150 km’ye kadar yol yapabilecek kabiliyettedir. Yüksek askeri personeller, üst düzey devlet adamları ve sanatçılar gibi üst düzey kişilerin tercih ettiği bu araçlar, özel olarak olarak eğitilmiş olan personeller tarafından kullanılmaktadır.

Zırhlı araçlarımızın iç ve dış dizaynları tamamen özel olarak yapılmış olup, güvenlik gerekçesiyle görselleri yayınlanmamaktadır. Talep olması halinde güvenlik gerekçesiyle 3.şahıslara aktarılmaması şartıyla talep eden müşterileriye detaylar verilmektedir. Zırhlı araç talepleri Ankara başta olmak üzere İstanbul, İzmir ve Antalya gibi güzergahlarda kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir.

Ankara zırhlı araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçerek kiralama yaptırabilirler. Kurşun geçirmez araç kiralama hizmeti sektörün en önemli firmalarından olan TURSOY ile en önemli misafirlerinizi özel eğitimli şoförlerle taşımak için 365 gün görevdedir.

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin