Ankara-İstanbul Arası Araç Kiralama

Ankara ve İstanbul arası araç kiralama hizmeti çok fazla talep edilen bir hizmettir. Ankara-İstanbul arası 453 kilometre mesafede olup, ortalama 4 saat içerisinde şoförlü aracınızla İstanbul’a varmanız mümkün olmaktadır. İsterseniz bir kişi isterseniz çok sayıda bir grupla seyahat edebileceğiniz seçenekler sunan TURSOY, konfor ve lüksten eksik olmayan otobüs ve minibüslerle de İstanbul’a iş ya da gezi amaçlı ulaşım sağlamaktadır.

Binek araç kiralama, minibüs kiralama, otobüs kiralama ve VIP araç kiralama İstanbul ve Türkiye’nin diğer ilerine konforlu bir şekilde ulaşabileceğiniz alternatifler sunarak yolculuk keyfinizi üst düzeyde yaşatmaktadır. Tüm araçlarımızda OGS bulunmakta olup, yolculuğu kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmeniz için gerekli olan tüm ekipmanlara sahip araçlarımızla yola çıkmanızı sağlıyoruz.

Birbirinden şık araçlarımızı tahsis edeceğimiz müşterilerimizi konforlu bir şekilde gidecekleri yere ulaştırmak için hizmet veren firmamız sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.