Ankara Makam Aracı Tahsisi

Bürokrasinin merkezi olan Ankara makam aracı tahsisi taleplerinin de oldukça yoğun olduğu bir kenttir. Makam aracı tahsisi, yerli ve yabancı misafirlerin havaalanından karşılanmasından itibaren başlar. TURSOY araç parkından seçeceğiniz makam aracı modellerimiz; BMW 5 ve BMW 7 serisi, Mercedes S serisi, VIP Mercedes VITO, VIANO serileri, VIP Volkswagen transporter ve Carevelle modellerini şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

Tüm şoförlerimiz takım elbiseli olarak hizmetinizde olmakta olup, şehir içi yol bilgisine hakim ve şehirlerarası taşıma konusunda da deneyimi bulunan kişilerdir. Makam aracı kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan tarihler için rezervasyon yapabilirsiniz. Araç parkımızdaki üst düzey modellerimizi inceleyerek güvenli ve konforlu bir yolculuk için ihtiyacınız olan her şeyin düşünüldüğü özellikleri görebilirsiniz.

İşinizin devamlılığı için TV, internet gibi ekipmanlar, buzdolabı ve çalışma masası bulunan lüks araçlarla makam aracı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.