Ankara Düğün Arabası

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde en konforlu ve güvenli şekilde ulaşımınızı sağlayan araçlarımız, özel şoförünüz eşliğinde size hizmet vermektedir. Düğün gününüz için hazırlanacak özel gelin arabaları TURSOY araç parkından seçeceğiniz en lüks modellerle, sizi ve ailenizi konforlu bir şekilde bu özel güne taşıyor. 24 saat hizmet vermeye hazır olan firmamız, aracın yakıtından süslemesine kadar tüm detaylarıyla ilgilenerek size hazır bir şekilde araçları ulaştırmaktadır. TURSOY gelin arabası kiralama Ankara şehiriçi düğünlerinde ve şehri dışına ulaşım isteyen grupların sevk edilmesinde tercih edilmektedir.

Gelin, damat ve aile yakınlarının güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan VIP araçlarımız gibi aile dostlarınızın taşınmasını sağlayan minibüs, midibüs ve otobüs kiralama hizmetlerimiz de bu konsepte uygun olarak verilmektedir. Şoförlü araç kiralama hizmetlerinden biri olarak tercih edeceğiniz jeep ve VIP minibüslerle müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda hizmet veriyoruz.

Ankara’da gelin arabası kiralama konusunda Mercedes, BMW, Jeep ve VIP minibüslerin tercih edildiğini biliyoruz. Sizi araç derdinden kurtarmak için profesyonel şoförlerimiz istediğiniz süre dahilinde hizmet veriyor ve şehiriçi/şehir dışı ulaşımınızı üstleniyor.