Esenboğa Transferi

TURSOY VIP transfer, havalimanı transfer hizmeti için de deneyimli kadrosuyla hizmetinizdedir. Birçok üst düzey kişi ve bürokratın tercihi olan firmamız, havaalanı transferlerinde hızlı ve konforlu çözüm arayanların ilk tercihi oluyor. Şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunan Esenboğa havaalanından transfer işlemlerinizi yaptırdıktan sonra dilerSeniz aynı araçla dilerseniz binek araç, lüks binek araç, minibüs, Mercedes VITO, midibus ya da otobüs ile ulaşım ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Esenboğa havaalanında VIP-CIP karşılama hizmeti iç ve dış hatlar karşılaması yapılarak, şoförlerimiz tarafından uçaktan indiğiniz andan itibaren karşılanabilirsiniz. TURSOY araç parkından istediğiniz aracı, beraberinizdeki kişi sayısına göre seçebilir, talep ettiğiniz araçta bulunmasını istediğiniz donanımları da ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. 1985 yılından beri şoförlü araç kiralama hizmeti vererek Ankara’ya gelen misafirleri havaalanından transfer eden TURSOY, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetini de beraberinde vermektedir.

Standart donanımlı ya da internet, uydu alıcısı, açılır kapanır masa ve buzdolabı gibi ek donanımlara sahip olan araçlarla konforunuzu her zaman en üst seviyede yaşayabilirsiniz.