Davet Açılış İçin Araç

Her türlü amaca hizmet eden ve güvenli ulaşımı sağlayan TURSOY, özel davetler ve açılış organizasyonlarınızda kaliteli girişler yapmanız için hizmet vermektedir. Binek ve lüks araç kiralama konusunda beraberinizdeki kişi sayısıyla birlikte konforlu seyahat etmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Ankara şoförlü VIP araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimizi memnun edecek birçok alternatif bulmak için 24 saat kesintisiz hizmet veren firmamız deneyimli personeliyle güvenilir bir hizmet imkanı sunuyor.

TURSOY 1984 yılından beri Ankara’da şoförlü araç kiralama konusunda hizmet vermekle birlikte müşteri memnuniyeti sağlayarak ulaşım konusunda da size gerekli desteği veriyor. İsterseniz Ankara içinde isterseniz Ankara dışındaki organizasyon, açılış ve davetler için hususi araç kiralayarak, özel şoförünüz nezaretinde istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Ulaşım çözümleri arasından tercih edilecek olan birçok alternatifi bulabileceğiniz TURSOY araç parkından istediğiniz özelliğe sahip olan araçları seçerek kiralayabilirsiniz.