Vip Mercedes Sprinter Kiralama

VIP minibüs kiralama hizmetimizde için özel olarak tasarlanan araçlarımızdan biri de VIP Mercedes sprinter markalı aracımızdır. Konforun artması için deri döşeme, TV, uydu, buzdolabı, telefon, internet ve yolcu bölümünü ayıran asansörlü sistemi ile açılır kapanır masası bulunan araçlarımızda 8 farklı iç mekan aydınlatmasıyla ruh halinize göre değişiklikler yapabilirsiniz.

Gizliliğinizi korumak ve Ankara şehiriçi ulaşımınızda küçük çaplı toplantılarınızı da yapmak için VIP Mercedes sprinter kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ankara Esenboğa havaalanı transferleri ve talep halinde şehir dışı ulaşımlar gerçekleştirebileceğiniz TURSOY ile uzun ve kısa süreli seyahatlerinizi planlayabilirsiniz. Konforlu bir şekilde seyahat imkanı sunan TURSOY size en uygun koşullarda sunulacak olan transfer işlerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sprinter ve diğer araçları kiralayabileceğiniz firmamız en hızlı şekilde geri dönüş sağlayacak müşteri hizmetleriyle en iyi deneyimi sunmaktadır. 24 saat emrinize hazır bir şekilde hizmet alabileceğiniz şoförlerimizle, özel günleriniz ve ihtiyaçlarınız için VIP araçlar kiralayabilirsiniz.