Şehirler Arası Otobüs Kiralama

Şehirlerarası Otobüs Kiralama 

Şehirlerarası küçük ya da büyük çaplı yolculuklarınızı daha özel ve konforlu hale getirmek istediğinizde Ankara merkezli tüm Türkiye’de sorunuz bir seyahat edebilmenizi salayan TURSOY araçlarını tercih edebilirsiniz. Ankara içi organizasyonlar için de güvenle tercih edebileceğiniz firmamız, sizi en kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz yere transfer ederken, kişi sayınıza uygun şekilde tercih edeceğiniz araçlarında konforlu bir şekilde taşımaktadır. Ankara minibüs ve otobüs kiralama hizmetimizde kullandığımız araçlarımızın her birinin bakımları yapılmış, son model ve üst sınıf araçlardır. Profesyonel olarak şoförlük yapan ekibimizdeki personelimiz talebiniz halinde yabancı dil bilen ve yabancı konularınıza da rehberlik edebilen kişilerden oluşmaktadır. İş, okul ya da özel amaçlı tüm gezilerinizi üstün kalitedeki araçlarla gerçekleştirmek istediğinizde her zaman memnun kalacağınız bir ekiple organizasyonunuzu planlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Minibüs Kiralama

TURSOY VIP hizmetleri arasında olan özel gezi ve aktiviteler için minibüs kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ankara’dan Türkiye’nin her yerine konforlu bir şekilde ulaşmak isteyen herkes için özel plan ve koşullar sunarak sınıfının en üst seviyesindeki araçlarımızla yola çıkıyoruz. Konuklarımız tarafından sık tercih edilen Ankara-İstanbul minibüs kiralama, Ankara-Bursa minibüs kiralama, Ankara-Konya minibüs kiralama, Ankara-Bolu minibüs kiralama, Ankara-Ilgaz minibüs kiralama, Ankara- Uludağ minibüs kiralama ve Ankara-İzmir minibüs kiralama hizmetini almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Günün her saati ulaşabileceğiniz firmamız size özel hazırlanacak plan doğrultusunda birbirinden avantajlı yolcu taşıma çözümlerini sunuyor. Şehirlerarası minibüs kiralama hizmetimiz 7 gün 24 saat kesintisiz verilmektedir.