Vip Araç Kiralama

Vip Hizmet

TURSOY VIP taşımacılık şoförlü olarak kiralayacağınız birinci sınıf araçlarla şehir içi ve şehir dışı ulaşım ihtiyaçlarınızın karşılanması için kişiye özel çözümler sunmaktadır.

Bir araca ihtiyacınız olduğu her an TURSOY VIP TRANSFER ile ulaşmak istediğiniz hedefe en konforlu biçimde ulaşabilirsiniz. Müşterilerin ayrıcalıklı olarak ulaşabileceği organizasyonlar, havaalanı transfer işleri ve diğer ulaşım ihtiyaçları söz konusu olduğunda kişiye ve gruba özel çözümler sunulmaktadır. Ankara’nın köklü kuruluşlarından olan TURSOY, her geçen gün büyüyen bir filoya sahip olmakla büyük gruplar için de özle çözümler yaratmaktadır.

Binek araçlar ve lüks minibüsler, midibüs ve otobüslerle her türlü ulaşım ihtiyacının çözümü için 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz bir anlayışla çalışıyoruz. Havaalanı transferi için de özel gruplara ve kişilere hizmet veren firmamıza 365 gün kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ankara şoförlü araç kiralama taleplerinizi en kısa sürede karşılayan firmamıza telefon ve mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Şehirler Arası Vip Transfer Hizmetimiz
Şehirler Arası Vip Transfer Hizmetimiz