Uzun Dönem Araç Kiralama

Ulaşım ihtiyaçlarına profesyonel bir çözüm sunmak adına TURSOY olarak uzun dönem araç filo kiralama hizmeti vermekteyiz. Özellikle firmaların toplu araç kiralama sorununu çözmek adına sunduğumuz bu hizmet ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Filo kiralama hizmetinde öne çıktığımız nokta ise her türlü ihtiyacınızca Vale hizmeti sunuyoruz. Kiraladığınız aracın servisi mi geldi, arıza mı yaptı, lastik değişim zamanı mı geldi, işte bu noktada deneyim TURSOY ekibi hemen size yardım etmek için gelir aracınızı alır gerekli işlemleri yaptıktan sonra geri size teslim eder.

Uzun Dönem Araç Kiralama

TURSOY, Ankara’da olduğu gibi tüm Türkiye’de araç kiralama sektöründe yılların getirdiği birikimi, deneyimi ve profesyonel yaklaşımıyla sektörün öncülerinden biri haline gelmiştir. Farklı müşteri gruplarına hitap eden geniş hizmet yelpazemizle, sizin ve sevdiklerinizin hayatını kolaylaştırmak adına birçok seçenek sunmaktayız.

70’e yakın araç filomuzla beraber sizlerin memnuniyeti için sunduğumuz diğer hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Uygun Fiyatlı Çözümler: İster bir adet isterseniz çok sayıda uzun dönem araç kiralama yapmak isteyin, sizlere en iyi fiyatı sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.
  • Zaman Tasarrufu: Kendi araçlarınızı kullandığınızda karşılaşacağınız her sorunla siz veya firmanızdaki ilgili kişilerin uğraşması gerekir. Biz bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Kiraladığınız araçla ilgili tüm işleri Tursoy’un deneyimli ekibi sizin yerinize hallediyor.
  • Konfor ve Lüks: Seçtiğiniz aracın her zaman yeni ve en üst donanımda olmasına özen gösteriyoruz. Sizin konforunuz ve lüksünüz bizim için önemli.
  • Butik Hizmet: İyi bir araç kiralama hizmetinin olmazsa olmazlarından olan kalite, hız ve ilgi konusundaki iddialıyız. Her türlü ihtiyacınızı en kısa sürede çözme garantisi veriyoruz.
  • Esneklik: Türkiye’nin neresinde olursanız olun, TURSOY uzun dönem araç kiralama hizmetiyle yanınızdadır. Katı kuralları bir kenara bırakarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Filo Araç Kiralama Seçenekleri

Her müşterinin ihtiyaçları farklıdır ve TURSOY, bu ihtiyaçları karşılamak için geniş bir araç portföyüne sahiptir:

  • Makam Araçları: Üst düzey yöneticiler, firma sahipleri ve özel çalışanlarınız için prestijli ve konforlu makam araçlarımız mevcuttur.
  • VIP Araçlar: Vip müşterileriniz veya Vip çalışanlarınız için özel yapım araçlarımızı sizlerin kullanımına sunuyoruz.
  • Ekonomik Binek araçlar: Çok sayıda çalışanı olan firmalar için daha uygun çözümler sunuyor her marka ve segmentte araçlarımızla ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Profesyonelliğin Adı, TURSOY

Uzun süreli araç kiralama hizmetlerinde deneyimli ve güvenilir çözüm ortakları ile çalışmak çok önemlidir. Tursoy Filo olarak kiraladığımız araçların güvenliği, bakımı ve rutin sorumluluklarının tamamı bize aittir. Son yılların Filo araç kiralama sektörünün öncü markalarından biri haline gelmiş Tursoy, kurumsal alandaki rekabetçi fiyatları, yaygın servis ağı ve gelişmiş hizmetleri ile firmanızın ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi hizmeti garantisi sunar.

Uzun dönem araç kiralamaya ihtiyacınız varsa TURSOY ile iletişime geçin ve farkı yaşayın!